למה אלגד

אלגד הינה חברה מובילה בשוק המימון החוץ בנקאי בתחום הנדל”ן, המחזיקה ברישיון למתן אשראי מורחב (ללא הגבלה בסכום) מטעם רשות שוק ההון. המוניטין והניסיון רב השנים של אלגד ביזמות, ביצוע ובנקאות מיקמו את אלגד בראש גופי המימון המובילים בשוק הנדל”ן.

אלגד מממנת יזמי נדל”ן מהונה העצמי החל מ- 2013, וזאת לאחר שפעלה בעצמה בתחום יזמות, ביצוע ובנקאות במשך כ- 40 שנה. לאלגד היכולת הבלעדית לראות את הפרויקט “במשקפי היזם” , ולהתאים לו את חבילת המימון הנכונה ביותר בהתאם לצרכיו ולדרישות הפרויקט.

אלגד מציעה ללקוחותיה קשת רחבה של פתרונות מימון, הכוללת בין היתר ליווי מלא של הפרויקט עם ערבויות לצדדי ג’ באמצעות הנפקת פוליסות חוק מכר במסגרת שיתוף פעולה עם חברת ביטוח.

היכרות מעמיקה עם עולם הנדל"ן

היכרות מעמיקה עם עולם הנדל”ן

ניסיונה העשיר של חברת אלגד בתחום הבניה וניהול הפרויקטים מאפשר לה לאתר פרויקטים פוטנציאליים תוך בחינתם כמלווה וכיזמית ולפקח על הפרויקטים המלווים על ידה בכל הרבדים של ניהול, פיקוח וביצוע.

זמינות גבוהה והליכים מהירים

בניגוד למערכות גדולות ומסורבלות, כמו בנקים או קרנות אחרות, אלגד פועלת במערכת מצומצמת ולא בירוקרטית, ללא וועדות אשראי מסורבלות וללא תהליכים של קבלת אישורים בדרגים שונים. אלגד מנתחת את העסקאות ומעמידה את האשראי במהירות וביעילות. קבלת ההחלטות באלגד מהירה ויעילה הן לפני העמדת האשראי, והן לאורך חיי הפרויקט.

גמישות בתנאי המימון

גמישות בתנאי המימון

אלגד מעמידה את המימון ליזם מההון העצמי שלה, היא לא תלויה במשקיעים מוסדיים או פרטיים. עובדה זו מאפשרת לה להיות גמישה מאוד בתהליכי המימון, במטרות המימון, בריביות ותקופות המימון.
הגמישות הזו נותנת לאלגד יתרון מהותי על פני המתחרות שלה שמחויבות למשקיעים מבחינות רבות של מדיניות, תשואות, כללים והתחייבויות, ומאפשרת לה “לתפור” ליזם חליפת מימון המתאימה באופן מדוייק לצרכיו ולפרויקט הספציפי.

ניצול מקסימלי של ההון העצמי

ניצול מקסימלי של ההון העצמי

אלגד מעמידה מימון להשלמת הון עצמי בשיעור גבוה. מימון זה מאפשר ליזם להוציא לפועל פרויקט שההון העצמי הנדרש בו גבוה מזה שזמין לו.
לחילופין, מאפשר ליזם לפרוס את ההון העצמי שלו על פני מספר פרויקטים במקביל ולנצל הזדמנויות עסקיות.

מתן מעטפת ליזם

מתן מעטפת ליזם

אלגד מעניקה מענה כולל לצרכי האשראי של היזם תחת קורת גג אחת.
סגירת העסקה כמו גם הליווי השוטף של הפרויקט מבוצע ע”י הקרן הפועלת גם בשם חברת הביטוח אשר מנפיקה את הערבויות.  הליך זה מקצר זמנים ומייעל את אופן קבלת האשראי וניהולו לאורך חיי הפרויקטים.

איתנות

איתנות

אלגד מעמידה את האשראי מההון העצמי שלה. עובדה זו מעניקה לה יתרון עצום, זאת משום שאין סיכון למשיכת כספי המשקיעים במהלך חיי הפרויקט.
היזם יודע כי ההון שהובטח לו אכן מובטח והוא יקבל אותו בוודאות מוחלטת ללא תלות במשקיעים שונים.

תפריט
דילוג לתוכן